TERMINARZ ZAWODÓW WĘDKARSKICH NA ROK 2019 KOŁA NR 10 PZW W BRANIEWIE

Lp.

Rodzaj zawodów

Termin

Miejsce

Wędkarz Roku 2019

1

Zawody podlodowe o Mistrzostwo Koła

27.01.

J. Pierzchały

tak

2

Zawody podlodowe towarzyskie

03.02.

J. Podgórz

 

3

Zawody gruntowe o Puchar Starosty Braniewskiego

07.04.

Rz. Pasłęka (Port Nowa Pasłęka)

tak

4

Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Braniewa

14.04.

Rz. Pasłęka, ul. Skośna

tak

5

Zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła

28.04.

Kanał elektrowni wodnej w Pierzchały

tak

6

Zawody towarzyskie Szczupak Jeziora Pierzchały

01.05.

J. Pierzchały

 

7

Zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła

12.05.

Kanał elektrowni wodnej w Pierzchały

tak

8

Zawody dla młodzieży z okazji Dnia Dziecka

01.06.

Staw na ul. Długiej

 

9

Zawody spinningowe o Mistrzostwo Koła

16.06.

J. Pierzchały

tak

10

Zawody spławikowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie

14.07.

Staw na ul. Długiej

 

11

Zawody towarzyskie dzienno-nocne Karp Stawu Długa

20/21.07.

Staw na ul. Długiej

 

12

Zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Braniewo

27.07.

Rz. Pasłęka (Port Nowa Pasłęka)

 

13

Zawody dzienno-nocne dla aktywu koła

27/28.07.

J. Pierzchały

 

14

Zawody gruntowe towarzyskie

11.08.

J. Podgórz

 

15

Zawody rodzinne

18.08.

Staw na ul. Długiej

 

16

Zawody dla młodzieży ogólnodostępne (organizuje Grupa Rybacka Zalew Wiślany)

01.09.

Staw na ul. Długiej

 

17

Zawody gruntowe o Puchar Rzeki Pasłęki

22.09.

Rz. Pasłęka (Port Nowa Pasłęka)

tak

18

Zawody towarzyskie na zakończenie sezonu dla członków kół PZW w Braniewie i Chruścielu

13.10.

Jezioro Podgórz

 

19

Zawody towarzyskie na zakończenie sezonu

27.10.

Rz. Pasłęka, ul. Skośna

 

20

Spotkanie  towarzyskie szczupak Drużna

Listopad

J.Drużno Węgle (wędkowanie z łodzi)

 

 


Biuro przy ulicy Kościuszki 111 w Braniewie czynne w soboty godz. 08:00 - 9:30. 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Prezes koła: tel. 695 049 639, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Skarbnik koła: 699 984 683 

 

Przyjmowanie składek Członkowskich na rok 2019 w siedzibie koła PZW w Braniewie, ul. Kościuszki 111  

 

 środa  -  godz. 800  – 930  

 

sobota  -  godz. 800  – 930  

lp. nazwa miejsce data GP
1 Zawody pod lodowe o Mistrzostwo Koła J. Pierzchalskie 2018-03-04  
2 Puchar Burmistrza Miasta Braniewa rz. Pasłęka Skośna 2018-04-15 GP
3 Spławikowe Mistrzostwa Koła Kanał EW Pierzchały 2018-04-22 GP
4 Puchar Prezesa Koła spławik Kanał EW Pierzchały 2018-05-13 GP
5 Zawody drużynowe młodzież z okazji Dnia Dziecka Jezioro Piekiełko 2018-06-01  
6 Zawody dla młodzieży Jezioro Piekiełko 2018-06-24  
7 Zawody towarzyskie metoda dowolna zgodna z regulaminami Jezioro Podgórze 2018-07-22  
8 Zawody dzienno-nocne dla aktywu koła Jezioro Pierzchalskie 2018-07-28  
9 Puchar Wójta Gminy Braniewo (koło Braniewo, Chruściel, Szyleny) rz. Pasłęka N. Pasłęka 2018-07-21  
10 Puchar Komendanta Policji w Braniewie Kanał EW Pierzchały 2018-07-22 GP
11 Zawody dla młodzieży "Pożegnanie Wakacji" Jezioro Piekiełko 2018-08-26  
12 Spinningowe Mistrzostwa Koła Jezioro Pierzchalskie 2018-09-23  
13 Zawody towarzyskie metoda dowolna zgodna z regulaminami Jezioro Podgórze 2018-10-07  
14 Zakończenie sezonu rz. Pasłęka Skośna 2018-10-21  
15 Szczupak Drużna, formuła towarzyska.  (z łodzi) Jezioro Drużno 2018-11-25  

 

 

 

Miejsce w cyklu GP2018 Nazwisko imię 15.04.2018 22.04.2018 13.05.2018 14.10.2018 GP 2018 punkty
1 Jankiewicz Piotr 3 3 1 1 5
2 Dzięgielewski Andrzej 6 1 4 2 7
3 Polakowski Zbigniew 1 4 3 5 8
4 Klimaszewski Julian 2 5 9 8 15
5 Ingielewicz Wiesław 4 6 6 30 16
6 Rutkowski Edward 13 2 30 4 19
7 Kapusto Wojciech 17 30 2 7 26
8 Rutkowska Halina 15 8 30 3 26
9 Gąsiewski Piotr 14 21 7 7 28
10 Gdowik Antoni 11 12 11 6 28
11 Bądkowski Artur 30 10 10 9 29
12 Tymicki Karol 30 7 8 30 45
13 Kopyciński Stanisław 12 30 5 30 47
14 Kwilosz Sławomir 5 30 30 21 56
15 Giedrys Grzegorz 19 11 30 30 60
16 Kobuz Marcin 18 13 30 30 61
17 Maciejewski Maciej 7 30 30 30 67
18 Toruński Rafał 8 30 30 30 68
19 Pachulski Marek 30 9 30 30 69
19 Różański Łukasz 9 30 30 30 69
21 Czekawy Zbigniew 30 30 30 10 70
21 Makarewicz Paweł 10 30 30 30 70
23 Giedo Jan 16 30 30 30 76
24 Giedrys Tadeusz 30 21 30 30 81
24 Kulesza Roman 21 30 30 30 81
24 Odrowski Paweł 30 30 30 21 81
24 Weraksa Benedykt 21 30 30 30 81

 

Zapraszamy Koleżanki i Kolegów na Towarzyskie Mistrzostwa naszego Koła w wędkarstwie podlodowym.

Miejsce zawodów: zbiórka na parkingu szkółki leśnej w Piórkowie.

Dnia 04 marca 2018 roku do godziny 800

Obowiązuje:

- opłacona składka członkowska

- linka bezpieczeństwa - 10m

- wiaderko plastikowe poj. około 5 litrów

Dojazd własnym środkiem lokomocji.