Życzenia

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy

 

       W związku ze zbliżającymi się świętami oraz nowym 2021 rokiem, pragnę wszystkim członkom naszego stowarzyszenia życzyć wszystkiego co najlepsze, ale przede wszystkim zdrowia.

       W związku z panującą pandemią, mijający rok był dla nas oraz dla naszych rodzin okresem bardzo trudnym. Niektórzy z nas stracili kogoś bliskiego, przyjaciela lub kolegę, niektórzy sami na sobie odczuli skutki działania tego podstępnego wirusa. Mam jednak pewność, że za chwilę, za kilka miesięcy wszystko powróci do normalności i znowu będziemy mogli cieszyć się zwykłymi przyjemnościami. Nasze Koło PZW, pomimo skomplikowanej sytuacji epidemiologicznej, mijający rok zakończy w nie najgorszej kondycji, co umożliwi nam w nadchodzącym nowym roku realizować statutowe obowiązki. Chciałbym abyśmy ponownie mogli spotykać się nad wodą i rozmawiać na interesujące nas tematy, brać udział w ciekawych wspólnych zawodach, a także korzystać innych wydarzeń organizowanych przez Polski Związek Wędkarski.

      Tak, tego właśnie pragnę, takich zwykłych rzeczy i właśnie tego również Wam i Waszym najbliższym życzę. Proszę jednocześnie abyście dbali o zdrowie swoje i swoich rodzin, aby jak najszybciej można było powiedzieć, że ten ciężki okres mamy już za sobą i abyśmy nigdy więcej nie musieli czegoś podobnego przeżywać. 

Z wyrazami szacunku oraz ze świąteczną nadzieją

Dariusz Trzciński